Moda ve Hayat

Kış Ayında Nasıl Giyinilmeli ?

13.01.2017
Kış Ayında Nasıl Giyinilmeli ?

İklimin sert geçtiği kış ayında kişilerin nasıl bir kıyafet veya giysi seçmeleri konusunda elimizden geldiğinde doğru ve nitelikli bir bilgilendirme yapacağız. Küçük yaştan, büyük yaşa kadar kişilerin nasıl bir kombin belirlemeleri ve yaşam standartlarına bağlı olarak nasıl kıyafet satın almaları gerekiyor? Bu tip sorular maalesef her zaman doğru bir şekilde cevaplanmıyor. Kış ayında doğal olarak yaz ayı gibi çok açık, saçık giyinebilmek üzerinizde ki dekolteyi göstermek ve gösterecek hoş pantolonlar giymek tabiri caizse göbeği açık gezmek maalesef söz konusu değildir. Sağlığını ihmal etmek istemeyen, daima sağlığını düşünerek hareket eden kişiler bahsetmiş olduğumuz detaylara yer verirse eminiz ki kış konseptini iyi biçimde yakalamış olacaksınız.

Öncelikle modanın size değil, sizin mevsim gereği modaya uymanız gerekiyor! En altın kural buysa sezonumuz da kışsa sizin buna göre bir seçim yapmanız gerekiyor. Kişilerin nasıl bir seçim yapması gerektiği ile ilgili birçok açıklamayı yapmadan evvel seçimlerin tamamen yaşam standartlarına göre olması gerektiğini unutmamak gerekir. Yani masa başı bir iş yapıyorsanız ve çalıştığınız yer iklimsel olarak yeterli bir ısıya sahipse ve bundan rahatsız veya şikayetçi değilseniz sizin işiniz diğerlerine nazaran daha kolay! Çünkü sizin çok özen göstereceğiniz çok farklı bir alan bulunmuyor. Sadece kendinizi dışarıya karşı korumanız gerekecektir ki termal özelliğe sahip olan mont veya palto seçenekleriyle bunu koruyabilmeniz mümkün olacaktır.

Ben şıklığı severim abi! Ben şık olmadan yaşayamam diyorsanız! Sizin içinde birçok önemli bilgiler vereceğiz. Öncelikle giyeceğiniz giysinin, kıyafetin veya abiyenin ince olmamasında hem fikir olmamız gerekiyor. Aşırı ince olan ürünlerde olay biçimde hasta olma imkanınız bulunuyorken sizin şıklığınızın ateşi kolay biçimde sönecektir. Şıklığı arttırmak ve sağlıklı biçimde şık gezmek için sizi bazı önemli prosedürlere uyum sağlamanız gerekmektedir. Örneğin dantel örgülü kazaklar, desenli pamuklu kazaklar, uzun kollu trikolar, gömlek ve gömlek üstü kombinleri belirleyecek olmanız sağlıklı bir kış geçirmenize neden olacaktır. Ki kesinlikle boyun bölgenizi de korumanız gerekeceğinden kendinize bir termal veya pamuklu bir atkı almayı ihmal etmeyin!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.